Sevgili Gençler,

Topluma hizmet etmek ve toplum sağlığına katkı sağlamak önemli ve değerli bir amaçtır. Yalova Üniversitesi Termal Meslek Yüksek Okulu ailesi olarak, bu amaç doğrultusunda nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi temel önceliğimizdir. Bu gerçeğin bilincinde olarak akademik kadromuz ve sunduğumuz eğitim olanaklarıyla sizleri alanınızda yetkin bireyler haline getirerek bir adım önde olmanızı sağlamayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda, öğrencilerimizin sağlık hizmeti verebilecek düzeyde bilgili ve donanımlı, dijital çağa uyumlu ve ekosisteme saygılı olarak yetiştirilmesi en önemli görevlerimizdir.

Sevgili öğrencilerimiz ve aday öğrenciler, Yalova Üniversitesi Termal Meslek Yüksek Okulu Fizyoterapi, İlk ve Acil Yardım, Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Yaşlı Bakımı programları ile eğitim ve öğretimine devam etmektedir.  Hedefimiz sizin aracılığınızla sağlık sektöründe fark yaratarak, daha çağdaş ve sağlıklı toplumların oluşmasına katkı sağlamaktır.

Yalova Üniversitesi Termal Meslek Yüksek Okulu olarak, Üniversitemizin vizyonuna ve misyonuna uygun, toplumun ihtiyacı olan sağlık hizmeti uygulayıcılarının, sorumluluk duygusuna sahip ve etik ilkeleri rehber edinmiş bireyler olarak yetiştirilmesi ise en büyük idealimizdir.

 

Sevgi ve başarı dileklerimle.

Etiket: Yüksek Okul Müdürü Mesajı